Állásajánlatok

Pénzügyi és irodavezető asszisztens

Munkarend:

  • Hétköznap 8:30-17:00
  • Rendezvényektől függően hétvégi munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodai beszerzések intézése
  • Telefonkezelés
  • Kisebb HR ügyintézések
  • Meghatalmazotti ügyintézések (banki ügyintézés, céges dokumentumok beszerzése stb.)
  • Postázás
  • Adminisztrációs munkák
  • Számlák iktatása, rendszerezése, problémák kezelése
  • Közreműködés pályázati elszámolásokban
  • Rendezvényekre való pénzügyi előkészületek
  • Rendezvényeken való részvétel (nevezési terület)
  • Egyéb, a pénzügyi vezető által adott feladatok

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Rendszerszerű szemlélet (egyszerre több eseményünk, projektünk is futhat, melyek háttérmunkáinak átlátása fontos a munkavégzés szempontjából)
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Terhelhetőség
  • Hosszútávú elköteleződés
  • B kategóriás jogosítvány tapasztalattal
  • Office-programok készségszintű használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi, gazdasági vonalon szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Vidám csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Céges eszközök
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Hogyan jelentkezz?

Küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, valamint nettó bérigényedet az info@vuelta.hu címre november 15-ig.

Back to top