loader

Állásajánlatok

Rendezvényszervezőt keresünk!

Kerékpáros eseményeket szervező cég keresi új rendezvényes csapattagját. Cégünk több mint 20 éve kerékpáros rendezvényekkel foglalkozik. Vállalkozásunk portfóliója az iskolai kerékpáros oktatástól a céges rendezvényeken és amatőr túrákon át a profi nemzetközi kerékpáros versenyekig terjed.

Feladatok:

  • rendezvények szervezési és lebonyolítási feladatainak ellátása és annak teljeskörű koordinálása, együttműködve a szervezőcsapattal
  • árajánlatkérés – megrendelés – szerződéskötés
  • partnerekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • rendezvényhez szükséges beszerzések koordinálása
  • részvétel a napi operatív feladatokban
  • szervezőcsapat munkájának segítése
  • együttműködés a Sportiroda más területeivel (kommunikáció, pénzügy)
  • rendezvény utómunkálataiban való aktív részvétel

Elvárások:

  • tapasztalat rendezvényszervezési területen
  • rendszerszemlélet, multitasking
  • önálló problémafelismerés és megoldás
  • csapatszellem
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség (pl. hétvégi rendezvények)
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (word, excel, ppt, outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes munka, egyedi kihívásokkal
  • rengeteg tapasztalat
  • lendületes, fiatal csapat
  • tervezhető, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Előny:

  • rendezvényszervezési gyakorlat kerékpáros, futó- vagy triatlonversenyben
  • középfokú angol nyelvtudás

Amennyiben magadra ismertél és érdekes számodra a feladat, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet és nettó bérigényedet július 4-ig az info@vuelta.hu címre!

Back to top