loader

Állásajánlatok

Kommunikációs kollégát keresünk

A Tour de Hongrie Magyar Kerékpáros Körversenyt szervező Vuelta Kft. bővülő csapatába kommunikációs szakembert keres.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a rendezvényeink és egyéb projektjeink kommunikációs stratégiájának kialakításában
  • A kommunikációs stratégia végrehajtása, a megvalósulás ellenőrzése
  • Médiavásárlás
  • Az értékesítő és szervező kollégák munkájának segítése
  • A közösségi oldalaink és weboldalaink menedzselésének irányítása: üzemeltetés, karbantartás, tartalomírás, szerkesztés, feltöltés
  • Arculati és marketinganyagok előkészítése, megrendelése és beszerzése (egyszerűbb grafikai feladatok)
  • Marketingkommunikációs anyagok készítésében való részvétel, cikkek és publikációk készítése, szerkesztése, megjelenéshez való előkészítése
  • Részvétel tartalomgyártában (videó anyagok, kiadványok)
  • Rendezvényeken való részvétel, hétvégén is (évente kb. 5 hétvége)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges laptop és telefon
  • Korlátlan kávé
  • Havonta néhány nap home office lehetőség
  • Változatos rendezvényeken való részvétel
  • Fizetés megegyezés szerint

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat marketingkommunikációs területen
  • Kiváló szövegírói készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Barátságos és lendületes személyiség, erős belső motivációval
  • Kreativitás

Előnyök:

  • Képszerkesztő programok (pl. Affinity Designer vagy CorelDRAW) ismerete
  • Twitter, TikTok felületek ismerete, videós tartalomelőállításban való jártasság
  • Rendezvényszervezésben, rendezvény kommunikációban való jártasság
  • Kerékpársport ismerete és szeretete

Amennyiben magadra ismertél és érdekes számodra a feladat, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet és nettó bérigényedet október 15-ig az info@vuelta.hu címre!

Back to top