logo
blog single

Évzáró győzelmek a KCT-nél

A december sem telt el versenyek nélkül!

Hétvégén a Siklós Nagydíjjal zárult a 2023-as Cyclo-Cross Magyar Kupa. Edzőnk, Soós Tomi újra győzni tudott a Master1-esek között, ráadásul az MK összetett elsőségét is megszerezte! Stojanovska Dalija ezúttal harmadikként ért célba az U15-ös lányok között, összetettben pedig a 4. helyen zárt.

Fotó: Bak Ferenc

December közepén Újbudán zárult a 2023-as Cyclo-cross challenge sorozat, ahol Stojanovska Dalija, Veress Áron, Ambrus Hunor és mesterük, Soós Tamás mérettették meg magukat. A havas, vizes, saras pályán Dalija másodikként ért célba az U15-ösök között, Tomi pedig győzött a Master1-esek mezőnyében! A sorozat összetettjében Dalija ezüst-, Tomi pedig aranyéremmel zárt. Veress Áron az U17 fiúknál 6. lett, és összetettben az előkelő 5. helyen zárt, elsőévesként. Ambrus Hunor Hobby MTB kategóriában 13. helyen végzett.